Nové uživatele do účtu přidáte v části „Nastavení (1) -> Uživatelé (2)“ kliknutím na „Přidat uživatele (3)„.

Nového uživatelé může do účtu přidat majitel účtu nebo administrátor.

Vybrat si můžete z těchto předdefinovaných rolí:

  • Administrátor může vytvářet, editovat a mazat všechny doklady v SuperFaktuře. Zároveň může měnit profil společnosti a nastavení aplikace. Také může vytvářet účty novým uživatelům.
  • Senior může vytvářet, editovat a mazat všechny doklady v SuperFaktuře. Nemůže ale měnit profil společnosti ani nastavení aplikace.
  • Medior může vytvářet nové doklady. Editovat a mazat však může jen ty doklady, které sám vytvořil. Nemůže měnit profil společnosti ani nastavení aplikace.
  • Junior může vytvářet nové doklady. V seznamech dokladů vidí jen ty, které sám vytvořil, nemá přístup k přehledům a do nástrojů. Nemůže měnit profil společnosti ani nastavení aplikace.
  • Účetní může editovat a mazat doklady a používat exporty. Nemůže vytvářet nové doklady.
  • Host může prohlížet doklady v SuperFaktuře. Nemůže ale nic měnit, ani vystavovat nové doklady.

(4) Typ – volba jedné z nabízených rolí a předdefinování tak práv uživatele

(5) Uživatelské jméno – jméno nového uživatele (není povinný údaj)

(6) Telefon – telefon nového uživatele (není povinný údaj)

(7) Email – email nového uživatele, kterým se bude do účtu přihlašovat

(8) Zasílat tomuto uživateli skryté kopie e-mailů – po zaškrtnutí tohoto checkboxu budou uživateli na jeho email chodit skryté kopie emailů odeslaných z účtu

(9) Zobrazit tomuto uživateli pohyby na bankovním účtu – po zaškrtnutí tohoto checkboxu bude mít uživatel přístup do části „Platby“ a bude moci také párovat platby s doklady

Po přidání nového uživatele mu automaticky přijde na zadaný email pozvánka s informací o přidání emailu do účtu v SuperFaktuře. V pozvánce uživatel klikne na políčko „Přihlásit se do SuperFaktury“, kdy se poprvé přihlásí a nastaví si vlastní heslo do účtu.

Na každé faktuře vytvořené v Multiuser kontě bude v patičce informace s kontaktními údaji – jménem, telefonním číslem a emailem uživatele, který doklad vystavil.

Každá změna na dokladu se uloží do podrobné historie akcí s přesnými časy a jmény uživatelů, tato historie vám zaručí dokonalý přehled.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..