Skončili jste s podnikáním nebo jste omylem vytvořili účet, který už neplánujete používat?

Účet v SuperFaktuře můžete smazat pouze pod přihlášením uživatele s rolí majitel (t.j. nejčastěji ten, kdo účet registroval).

V části „Nastavení->Profil->Kontaktní a fakturační údaje“ klikněte v dolní části stránky na link Zrušit účet. Poté se vám otevře stránka, kde účet zrušíte.

Na této stránce jsou popsané kroky od zrušení účtu až po jeho úplné smazání. Budeme velmi rádi, pokud nám na tomto místě v malém dotazníku uvedené důvod zrušení účtu (pomůže nám to při zlepšování našich služeb).

Po potvrzení zrušení bude váš účet definitivně smazán za 7 dní. Do té doby můžete svoji žádost ještě odvolat. Všechny potřebné informace vám budou zaslány emaile, ve kterém také naleznete link, přes který můžete svůj účet smazat okamžitě.

Pozor! Po definitivním smazání už nebude možné účet ani doklady obnovit. Doporučujeme tedy, abyste si ještě před samotným smazáním účtu vyexportovali a zálohovali všechny vaše doklady, které jste si v SuperFaktuře uložili.

 

Comments

  1. J.Pospíšil

    Dobrý den,zaregistroval jsem se pro vyzkoušení a nyní bych si přal , abyjste mne zrušili můj účet.protože jej nevyužiji..
    Děkuji Josef Pospíšil ( foto1956@seznam.cz)

    e-mail info .. není funkční,proto píši sem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..