Pokud jste si SuperFakturu vyzkoušeli zadarmo a rozhodli jste se pro zakoupení balíčku služeb, ale i v případě, že vám v dohledné době už existující předplatné bude končit, případně skončilo, můžete si ho velmi jednoduše koupit a to přímo ve vašem účtu po přihlášení se na moje.superfaktura.cz. V pravém horním rohu klikněte na odkaz „Koupit SuperFakturu“ a následně na zelenou ikonku „Prodloužit“. Pokud vám předplatné vyprší, tak nemusíte panikařit, všechny dokumenty, které jste si u nás vytvořili, budete mít neustále přístupné, jen nebudete moci vytvářet nové dokumenty.

Následně si zvolíte typ a délku předplatného, které vám nejlépe vyhovuje. Na výběr máte ze tří typů: základní, standardní a prémiové.

  • Základní předplatné je určeno především pro začínající podnikatele a živnostníky. Kromě neomezených faktur a nákladů tu máte k dispozici sklad, který můžete využít i jako ceník.
  • Standardní předplatné zaujme především podnikatele, kteří potřebují fakturovat v pravidelných intervalech nebo mají velké množství poptávek a potřebují evidovat i schválené cenové nabídky a objednávky.
  • Prémiové předplatné je určené především středně velkým podnikům a majitelům e-shopů. Tímto balíčkem získáte přístup více uživatelů do vašeho účtu nebo evidenci pokladny. Pro majitele e-shopů nabídne propojení SuperFaktury přes API rozhraní s vlastním intranetem nebo e-shopem.

Při výběru délky předplatného platí pravidlo, že čím delší období si objednáte, tím levnější bude poplatek za jeden měsíc předplatného.

Posledním krokem je výběr způsobu platby:

  • Platba kartou – po potvrzení objednávky se vám zobrazí okénko, kam zadáte své údaje z platební karty a potvrdíte kliknutím na modré tlačítko „Zaplatit … Kč“. Pro platbu kartou využíváme novou platební bránu od společnosti GoPay s.r.o. Platba vám aktivuje členství okamžitě.
  • PayPal – je celosvětově známý platební systém. Pro platbu touto metodou musíte mít vlastní PayPal účet, který můžete propojit s platební kartou. Platba přes PayPal vám aktivuje členství okamžitě.
  • Bankovním převodem – při volbě bankovního převodu se vám zobrazí informace k zrealizovaní platby. Zadáte platební příkaz ve své bance a tlačítkem „Potvrďte objednávku“ platbu potvrdíte. Následně je potřeba počkat, než bude částka připsána na účet SuperFaktury. Poté vám bude předplatné prodlouženo. Tento převod může trvat až 2 pracovní dny. Pokud potvrdíte platbu před zadáním platebního příkazu, zmizí pokyny pro jeho zadání. V tomto případě není  potřeba objednávku opakovat a stačí se podívat do e-mailu, kde najdete informace k platbě, které vám SuperFakutra automaticky zašle po potvrzení objednávky.

O aktivaci předplatného jste informovaní e-mailem, který obsahuje fakturu za zakoupené předplatné. Pokud fakturu ztratíte, je možné si ji kdykoliv opětovně stáhnout v přehledu předplatného po kliknutí v horním pravém rohu na odkaz „Koupit SuperFakturu“.

O způsobu, jak můžete změnit už aktivní předplatné na jiný typ se dozvíte zde: „Jak si změnit typ předplatného“.

Nezapomeňte! V rámci garance spokojenosti zaručujeme 100% vrácení peněaz do 14 dnů od zakoupení, v případě pokud nebudete se SuperFakturou spokojení!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..