Cenové nabídky v SuperFaktuře vytvoříte v části „Faktury (1) -> Cenové nabídky (2) -> Nová cenová nabídka (3)„.

Abyste měli neustálý přehled o stavu cenové nabídky, je možné si u ní nastavit následující stavy:

  • Schválená
  • Zamítnutá

V případě, že jste na cenovou nabídku nastavili datum její platnosti a klient se do tohoto datumu nevyjádřil, automaticky se označí jako „Prošlá“ (i nadále je však možné její označení za „Schválená“ či „Zamítnutá“).

Setkat se také můžete se stavem „Čeká na schválení“ – tento stav se na nabídce zobrazí automaticky v případě, kdy je nabídka v platnosti bez nastavení jednoho ze stavů.

Může se stát, že jste například nabídku chybně označili za „Schválenou“ nebo „Zamítnutou“, jednoduše jedním kliknutím na „Zrušit schválené“ nebo „Zrušit zamítnutí“ toto chybné označení odstraníte.

Pokud vám klient schválil cenovou nabídku, můžete si ji označit jako „schválená“ a vystavit z ní tak dodací list, objednávku, vydanou objednávku, zálohovou nebo ostrou fakturu jediným kliknutím na políčko „Vystavit“ v pravém sloupci vedle dokladu. Nic nemusíte přepisovat, informace se přenesou automaticky. V detailu cenové nabídky na pravé straně najdete všechny dokumenty, které s ní souvisí (byly z ní vystavené).

V části „Poslední aktivita“ pod cenovou nabídkou naleznete přehled o všech aktivitách cenové nabídky, tady například i to, kdy, jak a komu jste cenovou nabídku odeslali (e-mailem, hybridní poštou,…).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..