Krok 1

Abyste mohli využívat online platby za zvýhodněných podmínek, musíte si nejdříve vytvořit účet v platební bráně Barion. Ve svém účtu v SuperFaktuře v části Nástroje (1) -> Online platby (2) klikněte na tlačítko Aktivovat platby přes Barion (3).

 

Krok 2

Následně budete přesměrováni na stránku Barionu, kde v pravém horním rohu kliknete na Registrovat.

 

Krok 3

Na další stránce si zvolte typ účtu „Obchodní“ a vyplňte zobrazený formulář.

Krok 4

Po jeho vyplnění už budete přihlášený ve svém novém účtu. Avšak ještě je potřebné vytvořit novou prodejnu kliknutím na Spravovat prodejny (1) -> Vytvořit novou prodejnu (2). Platební bránu můžete využívat i pro více vašich eshopů, každý z nich si můžete spravovat přímo v této části. Obchod musíte vytvořit i v případě, že online platby budete zobrazovat jen na vašich fakturách v SuperFaktuře (ne v eshopu). Vyplnění následného formuláře však pro vás bude o něco jednodušší.


Krok 5

Po splnění všech podmínek (nezapomeňte hlavně provést převod malé sumy z Vašeho běžného bankovního účtu na účet v Barionu) a dodatečné aktivaci ze strany Barionu (trvá to většinou pár dní) Vám bude přidělené identifikační číslo, tzv. POSkey. Toto číslo potom zadejte přímo v SuperFaktuře, v části Nástroje (1) -> Online platby (2) -> Už mám aktivovaný Barion, chci zadat Tajný klíč (POSKey) (3).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..