V SuperFaktuře dokážete velmi jednoduše odeslat vytvořenou fakturu. Je pro vás nejpohodlnějším způsobem zasílání přes e-mail?

V SuperFaktúre máte možnost odesílat e-mail třemi způsoby (Nastavení >> Aplikace >> Emaily a SMS):

První způsob je „Přes SuperFakturu“. Jedná se o způsob odesílání přes naši emailovou schránku a klientovi tak přijde email z adresy faktury@superfaktura.cz. V případě nedoručení e-mailu příjemci vám přijde upozornění na e-mail, kterým se přihlašujete do SuperFaktury.

Druhým způsobem (doporučeným způsobem) je odesílání přes „Vlastní SMTP“, doručení e-mailů pomocí přímého spojení mezi adresátem a odesílatelem. V tomto případě budete mít přehled o doručení faktur přes e-mail ve vlastní režii.

Při nastavení vlastního SMTP nezapomeňte v nastavení vaší domény do SPF záznamů přidat include:_spf.superfaktura.cz pre spf1 resp. include:_sid.superfaktura.cz pre spf2.0.

Třetí způsob je pro ty, kteří využívají „Gmail“ a jejich SMTP server na odesílání emailů.

Při odesílání emailů přes gmail nezapomeňte také do svých SPF záznamů přidat include:_spf.google.com

Kromě toho jsme do e-mailů přidali možnost nastavit si hlavičku, která vyžádá od příjemců potvrzení o přečtení e-mailu. Zobrazení této hlavičky příjemci však závisí od jeho emailového poskytovatele. Hlavička se vkládá bez ohledu na to, či byl e-mail zaslaný ze SuperFaktury nebo z vašeho SMTP serveru.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..